Hamile Yogası ve Doğum Sonrası Yoga Hocalık Programı

Gizem Onay ile
Hamile Yogası ve Doğum Sonrası Yoga Hocalık Programı
20-21 Ocak & 3-4 Şubat 2018

Gizem’in aldığı 2 farklı Hamile Yogas Hocalık Eğitimleri ve Anatomi Eğitimleri, son 7 senedir edindiği deneyim ve verdiği sayısız hamile yogası dersleri ile doğuma hazırlık eğitmenliği geçmişinden de beslenen bu kapsamlı Program 2 ayrı modülden oluşuyor.
Her 2 modülü birlikte ya da tek bir modülü almayı seçebilirsiniz. (Daha önceden hamile yogası hocalık eğitimi almış olup sadece doğum sonrası yoga hocalık kısmını almayı seçmek gibi.)
Her kadın için gerek fiziksel gerekse manevi anlamda büyük değişim ve dönüşümler yaratan hamilelik ve doğum sonrası süreçlerde anne adaylarını yoga pratiği ile desteklemek isteyen kişilere yönelik bu programda detayları ile üzerinde çalışacağımız konular; – Hamileliğin aşamaları – Bedendeki değişimler – Doğum mucizesi – Pelvis ve perineyi tanımak – Hamile ve postpartum yoga hocasının nitelikleri ve sorumlulukları – Güvenli ders planlama ve verme – Temel hareketler – Asanalar ve trimesterlere göre modifikasyonları – Sık görülen rahatsızlıklar ve şifalı asanalar – Yoga proplarının derslerde kullanımı – Hamilelikte ve postpartum dönemde pranayama – Meditasyon – Ders akışı oluşturma – Postpartum dönemde bedendeki değişimler ve karşılaşılabilen problemler – Postpartum dönemde yoga prensipleridir.

28 saati birebir hoca ile pratik ve calisma olup 5 saat ders verme, 5 saat ders gözlem ve ödevlerle birlikte eğitim toplam 45 saattir.
Program 2 haftasonunda tamamlanacak. Toplam 4 günün, ilk 3 günü Hamile Yogası Hocalık modülü için, 4.gün ise Doğum Sonrası Yoga Hocalık modülüne ayrılmıştır.

Hamile Yogası Hocalık Modülü:
20-21 Ocak 2018 ve 3 Şubat 2018 10:00-17:00
Doğum Sonrası Yoga Hocalık Modülü:
4 Şubat 2018 10:00-17:00

Ücretler : 
Her 2 modül birlikte: Nakit 1500 TL+KDV
Erken ödeme İndirimi ile, 18 Aralık 2017’ye kadar yapılan tek ödemelerde Nakit 1350TL+KDV

Hamile Yogası Hocalık Modülü  : 1200 TL+KDV
Doğum Sonrası Yoga Hocalık Modülü : 550 TL+KDV

Yoga Alliance: Bu program Yogatime İleri Seviye 300 Saatlik Sertifikasyon içinde 28 saat olarak sayılmaktadır.

İletişim ve Kayıt

Detaylı bilgi: info@yogatime.com.tr