Haftalık Program


Mobil uygulamadan giren üyelerimizin Hoca ismini görebilmeleri için dersin üzerine basılı tutmaları gerekiyor.
Önceki Hafta
Sonraki Hafta
Pazartesi
17.06.2019
  • 10:00 > 18:00
    Masaj Eğitimi 3. Modül - Ayrı Ödeme
    Güniz
  • Güniz
  • 18:30 > 19:30
    Bütünsel Yoga Terapi - Her Seviye
    Sosi
  • Sosi
  • 18:30 > 19:30
    Yoga I
    Vedat
  • Vedat
  • 18:30 > 19:30
    Mat Pilates - Her Seviye
    Sevil
  • Sevil
  • 19:30 > 20:30
    Yin Yoga - Her Seviye
    Süeda
  • Süeda
  • 19:30 > 20:45
    Yoga I-II
    Sosi
  • Sosi
  • 19:45 > 20:45
    Yoga I
    Aslı
  • Aslı
Salı
18.06.2019
  • 18:30 > 19:45
    Yoga I
    Berna
  • Berna
  • 18:30 > 19:45
    Ashtanga Yogaya Giriş - Orta Seviye
    Beyza
  • Beyza
  • 19:00 > 20:00
    Pilates Quick Fit - Her Seviye
    Sena
  • Sena
  • 19:45 > 21:00
    Yin Yoga - Her Seviye
    Nurçin
  • Nurçin
  • 19:45 > 21:00
    Yoga I-II
    Sevil
  • Sevil
  • 20:00 > 21:00
    Staj Dersi - Her Seviye
Çarşamba
19.06.2019
  • 12:30 > 13:30
    Yoga - Her Seviye
    Sosi
  • Sosi
  • 18:30 > 19:30
    Yoga I-II
    Vedat
  • Vedat
  • 18:30 > 19:30
    Mat Pilates - Her Seviye
    Irmak
  • Irmak
  • 19:30 > 20:45
    Kundalini Yoga -Her Seviye
    Ebru
  • Ebru
  • 19:30 > 20:30
    Yoga I
    Aslı
  • Aslı
  • 19:30 > 20:45
    Ashtanga Yogaya Giriş - Orta Seviye
    Beyza
  • Beyza
Perşembe
20.06.2019
  • 18:30 > 19:30
    Bütünsel Yoga Terapi - Her Seviye
    Bihter
  • Bihter
  • 18:30 > 19:45
    Yoga I-II
    Sevil
  • Sevil
  • 18:30 > 19:30
    Pilates Quick Fit - Her Seviye
    Sena
  • Sena
  • 19:30 > 20:30
    Yin Yoga - Her Seviye
    Fatma
  • Fatma
  • 19:30 > 20:45
    Yoga I
    Sena
  • Sena
Cuma
21.06.2019
  • 12:30 > 13:30
    Yoga - Her Seviye
    Fatma
  • Fatma
  • 18:30 > 19:45
    Yoga - Her Seviye
    Sosi
  • Sosi
  • 19:00 > 20:30
    Ashtanga Yogaya Giriş - Orta Seviye
    Beyza
  • Beyza
  • 19:45 > 21:00
    Kundalini Yoga -Her Seviye
    Theo
  • Theo
Cumartesi
22.06.2019
  • 09:00 > 17:00
    Access Bars - Ayrı Ödeme
    Ayşe Işıl Keser
  • Ayşe Işıl Keser
  • 11:00 > 13:00
    Yoga Wheel Atölyesi - Ayrı Ödeme
    Soner
  • Soner
  • 10:00 > 11:30
    Iyengar Yoga - Her Seviye
    Pınar
  • Pınar
  • 11:30 > 12:45
    Yoga I
    Mehmet Ali
  • Mehmet Ali
  • 12:45 > 14:00
    Yin Yoga - Her Seviye
    Mehmet Ali
  • Mehmet Ali
  • 14:00 > 15:00
    Staj Dersi - Her Seviye
Pazar
23.06.2019