Haftalık Program


Mobil uygulamadan giren üyelerimizin Hoca ismini görebilmeleri için dersin üzerine basılı tutmaları gerekiyor.
Önceki Hafta
Sonraki Hafta
Pazartesi
18.02.2019
  • 12:30 > 13:30
    Yoga - Her Seviye
    Berna
  • Berna
  • 18:30 > 19:30
    Yoga I
    Vedat
  • Vedat
  • 18:30 > 19:30
    Mat Pilates - Her Seviye
    Sima
  • Sima
  • 18:30 > 19:45
    Yoga I-II
    Canset
  • Canset
  • 19:30 > 20:30
    Yogilates - Her Seviye
    Sima
  • Sima
  • 19:45 > 21:00
    Yin Yoga - Her Seviye
    Süeda
  • Süeda
  • 19:45 > 21:15
    Yoga I-II
    Vedat
  • Vedat
  • 20:30 > 21:45
    Yoga I
    Gülsün
  • Gülsün
Salı
19.02.2019
  • 12:30 > 13:45
    Yin Yoga & Mindfulness - Her Seviye
    Canset
  • Canset
  • 17:30 > 18:30
    Meditasyon - Herkese Açık ve Ücretsiz
    Onur
  • Onur
  • 18:30 > 19:30
    Bütünsel Yoga Terapi - Her Seviye
    Sosi
  • Sosi
  • 18:30 > 19:45
    Iyengar Yoga - Orta Seviye
    Özgün
  • Özgün
  • 18:30 > 19:45
    Yoga I
    Sevgen
  • Sevgen
  • 19:30 > 20:30
    Pilates Quick Fit - Her Seviye
    Sena
  • Sena
  • 19:45 > 21:00
    Yin Yoga - Her Seviye
    Nurçin
  • Nurçin
  • 19:45 > 21:00
    Yoga I-II - Vinyasa Flow
    Taner
  • Taner
Çarşamba
20.02.2019
  • 12:30 > 13:30
    Yoga - Her Seviye
    Gülsün
  • Gülsün
  • 18:30 > 19:30
    Yoga I
    Vedat
  • Vedat
  • 18:30 > 19:30
    Mat Pilates - Her Seviye
    Sima
  • Sima
  • 18:30 > 19:45
    Yin&Yang Yoga - Her Seviye
    Sevil
  • Sevil
  • 19:30 > 20:45
    Kundalini Yoga -Her Seviye
    Ebru
  • Ebru
  • 19:45 > 21:00
    Ashtanga Yogaya Giriş - Orta Seviye
    Beyza
  • Beyza
  • 19:45 > 21:15
    Yoga I-II
    Vedat
  • Vedat
  • 20:45 > 21:45
    Staj Dersi - Her Seviye
Perşembe
21.02.2019
  • 12:30 > 13:45
    Yin Yoga - Her Seviye
    Fatma
  • Fatma
  • 18:30 > 19:30
    Bütünsel Yoga Terapi - Her Seviye
    Sevgen
  • Sevgen
  • 18:30 > 19:30
    Pilates Quick Fit - Her Seviye
    Sena
  • Sena
  • 18:30 > 19:45
    Gayatri Yoga - Orta Seviye
    Senem
  • Senem
  • 19:30 > 20:45
    Yoga I - Temel Akışlar
    Sima
  • Sima
  • 19:30 > 20:30
    Yin Yoga - Her Seviye
    Fatma
  • Fatma
  • 19:45 > 21:15
    Yoga I-II
    Deniz
  • Deniz
Cuma
22.02.2019
  • 12:30 > 13:30
    Yoga - Her Seviye
    Gülsün
  • Gülsün
  • 19:00 > 21:30
    Yin İle Yenilenme- Ayrı Ödeme
    Mehmet Ali
  • Mehmet Ali
  • 18:30 > 19:30
    Yoga - Her Seviye
    Yeşim
  • Yeşim
  • 18:30 > 19:30
    Yogilates - Her Seviye
    Irmak
  • Irmak
  • 19:30 > 20:45
    Ashtanga Yogaya Giriş - Orta Seviye
    Beyza
  • Beyza
  • 19:30 > 20:45
    Kundalini Yoga -Her Seviye
    Theo
  • Theo
Cumartesi
23.02.2019
  • 09:15 > 10:00
    Meditasyon - Herkese Açık ve Ücretsiz
    Berna
  • Berna
  • 10:00 > 18:00
    Masaj Eğitimi 2. Modül - Ayrı Ödeme
    Güniz
  • Güniz
  • 10:00 > 13:00
    Omurga Chi Kungu - Ayrı Ödeme
    Seçkin Köknar
  • Seçkin Köknar
  • 10:00 > 11:30
    Iyengar Yoga - Orta Seviye
    Pınar
  • Pınar
  • 11:30 > 12:45
    Yoga I
    Mehmet Ali
  • Mehmet Ali
  • 12:45 > 14:00
    Yin Yoga - Her Seviye
    Mehmet Ali
  • Mehmet Ali
  • 14:00 > 15:15
    Yoga I
    Gülsün
  • Gülsün
  • 15:30 > 17:00
    Jivamukti Yoga - Orta Seviye
    Begüm
  • Begüm
  • 17:00 > 18:00
    Staj Dersi - Her Seviye
Pazar
24.02.2019
  • 11:00 > 12:15
    Yoga I
    Taner
  • Taner
  • 10:00 > 18:00
    Masaj Eğitimi 2. Modül - Ayrı Ödeme
    Güniz
  • Güniz
  • 12:30 > 13:45
    Yin Yoga - Her Seviye
    İlknur
  • İlknur
  • 14:00 > 15:00
    Staj Dersi - Her Seviye