Gayatri Senem ile Mantra ve Ses Teknikleri Atölyesi

YogaTime

24/03/2019 14:30 - 17:00 YogaTime

Gayatri Senem ile Mantra ve Ses Teknikleri Atölyesi
24 Mart Pazar 14:30 – 17:00

“Mantra” kelimesi düşünmek, akıl anlamına gelen “Man” ve araç, kontrol gibi anlamları olan “Tra” kelimelerinin birleşmesinden oluşur. Sesler, sözcükler aracılığıyla zihni ve 5 duyuyu kontrol etmek anlamına gelir. Mantralar bilinçaltı tıkanıklıklardan kurtaran güçlü bir araçtır. Sesle terapi tüm kadim öğretilerde yer bulan kuvvetli bir yöntemdir.
Bu atölyede MSRT olarak bilinen zihin ses rezonans teknikleri üzerine çalışmanın yanı sıra; Aum mantrası ve seslerin açılımıyla beden üzerindeki etkisi, mantraların ve vedaların anası olarak bilinen ve aydınlanma mantrası olan Gayatri mantra, engelleri ortadan kaldıran Ganesha mantra, bolluk bereket mantrası, aşk sevgi mantrası, karma temizleme mantrası, çakralar için mantralar yer alacak. Bilinçaltı kodlarını temizleyen, beyni ve bedeni arzu ettiğimiz frekansa yükselten daha pek çok mantranın anlamları, söyleme teknikleri, hangi zamanlarda söylenebilecekleri üzerine yapılacak olan bu çalışma herkese açıktır.
Yogaya başladığı ilk günden itibaren mantralara özel bir ilgisi olan Gayatri Senem, “Gayatri” spiritüel ismini aldıktan sonra bu alanda derinleşmiştir. Başta Gayatri mantra olmak üzere diğer mantra ve ses teknikleri, ses frekanslarının beden ve beyin dalgaları üzerindeki etkileri üzerine yoğunlaşmış ve Seda Bağcan, Deva Premal & Miten ile çeşitli çalışma ve festivallerde buluşmuştur.

Ücret:
Nakit 120 TL, kredi kartı 140 TL.

Kayıt:
0212 – 343 93 10 ya da 0 533 470 39 01 (Whatsapp)
info@yogatime.com.tr