Meriç Fıratlı ile Pharmasono Ses Banyosu

YogaTime

29/03/2019 19:00 - 21:30 YogaTime

Meriç Fıratlı ile
Pharmasono Ses Banyosu
29 Mart Cuma 19:00 – 21:30

Sesin soyut evreninde, benzersiz bir deneyime davetlisiniz!

Gonglar (tamtam), Himalaya kaseleri, kristal çanaklar, rüzgar çanları, şaman davulları, birçok perküsyon enstrümanı, keman ve insan sesi kullanılarak yaratılan bu ses evreni; beden, zihin ve duygu bütünlüğünüzü uyumlamak için nazik ve şefkatli anlar yaratabileceğiniz bir deneyimdir.

Kalp atışlarının yavaşlaması, stres seviyesinin azalması, beyin dalgalarının değişmesi için olanak tanıyan bu çalışma, derin meditasyon sırasında oluşan bilinç durumuna çok benzer. Birey derin bir kavrayış kazandıkça, durum ve olayları deneyimlemek farklı sonuçlara dönüşecek; tutum ve anlayış değişiklikleriyle, yaşamın değişimine alan açacaktır.

*İki saat süren etkinlik, grup çalışması olarak gerçekleşir.
**Rahat kıyafetler giymeniz ve atölyeden önce çok yemek yememeniz önerilir.

Ücret:
Nakit 180 TL, kredi kartı 210 TL

Kayıt:
0212-343 93 10 / 0530-418 95 03 (WhatsApp)
info@yogatime.com.tr

Meriç Fıratlı kimdir?

Müzik eğitimine Kültür Bakanlığı Devlet Çoksesli Çocuk Korosu’nda başladı. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda keman eğitimini tamamladı.

2009’da Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, keman sanat dalı master programından mezun oldu. 2004-2013 yılları arasında Bilkent Senfoni Orkestrası, Ankara Devlet Opera ve Balesi Orkestrası, Başkent Üniversitesi Akademik Oda Orkestrası’nda görev aldı.

2011’de Ses Terapi Birliği’nin (Association of Sound Therapy, Spain) Ses Şifası ve Armonik Şarkı Söyleme (Sound Healing and Overtone Singing) yoğunlaştırılmış programına katıldı.

2016’da İngiliz Ses Terapi Akademisi’nde (British Academy of Sound Therapy, UK) Profesyonel Grup Ses Terapi (Professional Group Sound Therapy) eğitim programını tamamladı.

Fırat, aynı yıl başladığı, Steve Hoskinson, MA, MAT. tarafından geliştirilmiş Organic İntellegence (OI) ‘İnsan Güçlendirme ve Esnek Dayanıklılık Eğitimi’ (HEART) programını sürdürmektedir.