Nazlı Doğuoğlu ile Reiki/Dönüşüm Terapisi

Reiki/Dönüşüm Terapisi Nedir: 

Nazlı son yıllarda kendi üzerinde deneyler yaparak geliştirdiği “Dönüşüm Reiki Terapisi”ni uyguluyor. Bu yöntemde özellikle sıkışıklık yaşanan bir konuya odaklanıp, 90 dakika boyunca eski düşünce kalıplarını bırakma üzerine çalışılıyor.

Gündelik hayatta sürekli karşılaştığımız iş, aile, para, ilişkiler gibi alanlardaki sorunlar ya da tekrar eden ağrılar, uykusuzluk, yeme bozuklukları gibi sıkıntılar aslında çoğu zaman farkında bile olmadığımız düşünce kalıplarımızın sonucu. Bakış açımızı değiştirdiğimizde hem olanların bize duygusal etkisi değişiyor, hem de tüm bunların fiziksel tezahürleri varsa eğer (bedendeki hastalıklar) iyileşme yoluna giriyor. Böylece sürekli içinde olduğumuz dönüşüm, enerjinin desteği ile biraz daha kolaylaşmış oluyor.

Reiki terapisi olumsuz hiçbir sonucu olmayan bir şifa yöntemidir ve herkese uygulanabilir.

 

Reiki Terapi Ücreti

Reiki Terapi dört hafta art arda uygulama gerektiren, haftada bir gün 1,5-2 saatlik uygulama şeklinde gerçekleşen, fiziksel, duygusal ve zihinsel rahatlama ve dönüşüm sağlayan bir terapidir.

Dört haftalık terapinin ücreti Nakit 900TL‘dir, Kredi Kartı ile ödemelerde 1050TL‘dir.

Reiki terapi için, öncelikle terapist ile telefon görüşmesinde dönüşüm ihtiyacın belirlenir ve buna uygun bir program çıkarılır.

Tek seans ücreti Nakit 250TL‘dir, Kredi Kartı 295 TL‘dir.

 

Nazlı Doğuoğlu Hakkında;

İlk gençliğinin bitip tükenmek bilmeyen sorgulamaları sırasında yoga yoluyla karşılaşan Nazlı, 1999 yılından beri spiritüel konularla ilgileniyor. 2002’de Reiki enerjisine uyumlandı, daha sonra Green Tara, Lady Nada gibi farklı enerji kanallarına da uyumlandı. 2006 yılında ilk defa S.N. Goenka’nın (Sayagyi U Ba Khin okulu) Vipassana inzivasına katıldı. Kundalini ve Hatha yoga pratiğine 2010 yılında başladı ve 2016-2017 yıllarında Deniz Bağan ile 200 saatlik Yoga Hocalık Programı’na  katıldı. 2017 yılında Jeff Oliver (Mahasi Sayadaw okulu)  ile çalışmaya başladı, onunla beraber Free Style Vipassana inzivaları düzenliyor ve inzivalarda ve workshop’larda çeviri yapıyor. Kendi hakikati ile yüzleşme yolunda birçok inzivaya, workshop’a ve terapiye katıldı, Olga Zvonstova (Iyengar), Nicole Ohme (Vinyasa), Tim Malnick (Farkındalık), Zuhal Özyurt (Şamanik terapi, Rebirthing), Fulya Nanba Leela (Aile Dizilimi), Doğuş Bahadır (Şifa terapileri ve Taoist Meditasyonlar) gibi hocalarla çalışma fırsatı oldu.

Uzun yıllarını egosuyla kavga etmekle geçirmiş olan Nazlı, artık yüzleştiklerini kabul etmeyi öğreniyor. Şefkatin ve sevginin iyileştirici gücüne inanıyor. Bir yandan da Boğaziçi Üniversitesi’nde “Türkiye’de Cinsellik Söylemlerinin Dönüşümü” üzerine bir doktora tezi yazıyor.